Lee Min Ho România
Buna venit pe forumul nostru MINOZ ! ♥️
Speram sa iti placa si sa te distrazi aici~ !

^____^

Lee Min Ho România

Un forum dedicat actorului Lee Min Ho ! ~Minoz~

PortalAcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Povestea noastra

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nelaa
Fondator

Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 607
Woni : 1579
Varsta Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Lun Iun 10, 2013 9:02 am

si din data am inceput sa lucrez.La un moment dat mi-am adus aminte de fanul meu.

Sus In jos
http://leeminho.forumz.ro
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 20

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Lun Iun 10, 2013 10:25 am

Este placut sa te intalnesti cu fanii pe unde apuci, chiar e dragut si interesant. Cariera mea..

Sunt un mare director intr-o cladire care se ocupa pe diferite obiective: Moda, imobiliare, calculatoare s.a.m.d
Dar, totusi nu sunt multumit cu atat, intr-adevar sunt conoscut pentru firma mea 'Kyiomi' dar as vrea sa fiu cunoscut atat in Coreea, cat si in Asia, poate si Europa ! As vrea sa imi ridic statusul la maxim. Am sa dau tot ce pot de acum inainte !
Ora este 11:27 iar la 11:40 avem o intalnire in sala de activita din centrul cladirii. Vom discute despre...

.

♔  Regulament  
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria

Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mar Iun 11, 2013 2:43 am

urmatoarea prezentare de moda. Totul trebuia pus la punct, trebuia sa fie perfect. Am ajuns in fata salii de activitate tragand adanc aer in piept, am deschis usile mari din fata mea si toata lumea si-a indreptat privirea catre mine. "Buna ziua, domnilor" ii salut indreptandu-ma catre locul meu obisnuit din capatul mesei. Mi-am pus dosarul pe masa si sedinta a inceput.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mar Iun 11, 2013 7:43 am

Se pare ca vom discuta despre noua tema care se discuta de o saptamana, ''Le Future''. Aceasta consta in...

.

♔  Regulament  
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mier Iun 12, 2013 3:22 am

noile modele de haine care vor ridica cota vanzarilor cu inca 10%. "Domnule Min Ho, inteleg ca dvs vreti sa fim cea mai buna casa de modeling, dar fara unul dintre cele mai bune modele, cum vom reusi?". "Cum adica, fara unul dintre cele mai bune modele?". Se pare ca nu sunteti la curent cu noutatile. Inteleg, de abia ati venit din calatoria dvs de afaceri. Tin sa va spun ca Park Boom, cel mai bun model al nostru si-a dat demisia, din motive necunoscute." Pur si simplu am ramas socat, oare ce puteam face daca nu gaseam un model in cel mai scurt timp? Si atunci a aparut unica mea speranta, secretara mea ...
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mier Iun 12, 2013 6:37 am

Nu cunosc pe nimeni care poate fi mai potrivit in aceasta situate decat pe Miun ! Doar pe ea imi pot pune increderea, celelalte angajate ale firmei nu au experiente in modeling..  Dar ea va vrea sa coopereze cu noi ? Cat stiu despre ea este ca a fost model acum cativa ani, dar s-a lasat si a venit la firma noastra...  Oare o sa imi accepte propunerea ?

.

♔  Regulament  
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Joi Iun 13, 2013 12:16 am

Trebuia sa o intreb, asa ca m-am ridicat de pe scaunul meu, am luat-o de mana si am tras-o intr-un colt pentru a putea vorbi cu ea: "Min, vroiam sa te intreb ceva", "Da, Min Ho, spune", "Avem nevoie de un model, Park Boom ne-a lasat balta, si nu avem unde gasi alt model intr-un timp asa de scurt", "Si vrei ca eu sa urc pe scena in locul ei? Las-o balta.". A vrut sa plece, dar am oprit-o prinzand-o de mana si tragand-o la pieptul meu. "Te rog, esti singura mea speranta", ii soptesc eu la ureche.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Joi Iun 13, 2013 12:30 am

Puteam vedea pe ochii ei ca nu va accepta, asa ca am strans-o in brate. Era putin uimita de gestul meu, dar stiam ca nu va fi chiar atat de 'nepoliticoasa' incat sa nu accepte. Am intrebat-o din nou daca vrea sa faca acest lucru, doar pentru o perioada scurta de timp-accentuand aceasta propozitie, iar ea a aprobat din cap. Ii multumesc foarte mult si ea ....

.

♔  Regulament  
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Lun Iun 17, 2013 12:59 pm

isi pleaca capul intorcandu-mi spatele si indreptandu-se catre iesire. O doua zi, au inceput organizarile pentru urmatoarea prezentare de moda. Toate modelele exersau pe podium cand isi face aparitia Min, imbracata intr-o rochita simpla si cu o pereche de pantofi albi in picioare. "Ce cauta secretara aici?" Intreba una dintre modele, o colega. "De unde sa stiu eu? Nu vezi ce penibil arata? Doar nu a venit sa prezinte." Ii raspunde aceasta . Toate fetele s-au pus pe ras, facand misto de Min, dar aceasta si-a ridicat capul si a pasit ca o adevarata printesa pe podium, cand una dintre modele i-a pus piedica, iar aceasta a cazut sucindu-si glezna. Tocmai in acel moment am intrat pe usa vazand ceea ce se intamplase. "Minzy, ce crezi ca faci?" O intreb suparat. "Imi pare rau, a fost un accident". Ma indrept catre ea intinzandu-mi mana pentru a o ajuta sa se ridice de pe podea.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mar Iun 18, 2013 12:09 am

Dupa ce am ajutat-o sa se ridice de pe podea am observat ca nu-si poate misca piciorul stang. Am chemat un doctor sa vada daca a patit ceva serios, dar din fericire doar si-a scratit glezna. Cred ca se simtea putin jenata ca a cazut de pe podium in fata tuturor, dar asta nu conta acum. In cateva ore trebuie sa inceapa prezentarea cea mare, iar Miun are glezna scrantita, asa ca o intreb:

~ Miun.... Crezi ca.. crezi cumva ca poti sa continui prezentarea ? Fara tine o sa avem un model in lipsa, ceea ce este foarte grav ! Crezi ca mai poti sa defilezi pe podium ?

Se uita la mine fara nicio expresie pe chip, si apoi isi indreapta privirea catre celelalte modele de pe podium care se uitau cu uimire la ea. Apoi incepe sa le vorbeasca:

~ Mi-ati pus o amarata de piedica crezand ca sunt doar o simpla secretara fara experienta ? De ce luati concluzi pripite ? Credeti ca sunteti atat de bune incat sa ii tratati pe ceilalti astfel ?

Niciuna din modele, mai ales Minzy, incearcau sa nu ii dea nicio atentie, dar ele chiar se simteau vinovate pentru ce au facut... 

.

♔  Regulament  
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Mier Iul 17, 2013 11:51 pm

Prezentarea a inceput. A venit randul lui Min sa urce pe podium. Pasea gratios si fruntea sus, un picior in fata celuilalt, arata ca o printesa, iar eu nu-mi puteam lua ochii de pe ea.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   Sam Aug 03, 2013 8:27 am

Mergea dreapta, cu privirea inainte si mandra pe sine pe scena. Arata ca un adevarat model innascut. Corpul ei avantaja-se tinuta si sunt sigur ca vizitatorii vor fi multumiti. Bat si eu din palme la randul meu, neputand sa imi i-au privirea de la ea. Se descurca de minune !

.

♔  Regulament  
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Povestea noastra   

Sus In jos

Povestea noastra
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lee Min Ho România  :: Games-
Mergi direct la: